ROTTERDAM - Feyenoord heeft zich naast PSV genesteld aan de kop van de ranglijst van de Eredivisie. Zonder al te veel overtuiging werd het aanvallend ondermaatse SC Cambuur  in De Kuip moeizaam verslagen: 1-0. 
 
De eerste goede aanval was gelijk raak:  Hancko stuitte na een passje van Paixão  op Virgínia, maar de rebound van Hartman  was feilloos. Feyenoord werd wat gezapig  en had geluk dat Jacobs de bal miste en  Bergsma slechts de paal raakte. Hancko    kopte aan de overkant ook op de paal. 
Feyenoord was ook na rust te statisch. Toen  Cambuur meer poppetjes vooruit stuurde,  kwam er meteen meer ruimte.Walemark en Gimenez  profiteerden niet.Cambuur ging nog voor  een punt, maar de pogingen van Breij en   Mambimbi troffen geen doel.

 9.7 ℃
9.7 ℃



















